Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 14.03.2021 17:06

Станом на середину березня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» виконано наступний об’єм  будівельно - монтажних робіт. На будівельному майданчику аеротенку №2 повністю завершено всі роботи, пов’язані із заливанням бетонною сумішшю. За цей тиждень було завезено близько 20 м3 бетону, всього для будівництва конструкції аеротенку №2 використано близько 900 м3 бетонної суміші.

У конструкції аеротенку №2 завершено комплекс робіт із шпаклювання та запінення монтажною піною допоміжних отворів.

Вздовж внутрішніх стін конструкції аеротенку №2 змонтовано трубопровід для подачі освітленої води та частково змонтовано трубопровід для подачі стисненого повітря.

На підготовленій площі демонтовано опалубку з приймального лотка освітленої води.

Продовжуються монтажні та зварювальні  роботи для встановлення конструкції майданчика для обслуговуючих робіт  між першим та другим аеротенком.

Змонтовано та підключено до електромережі силові кабелі та встановлено щит управління для низьконапірного насосу ФЛЮГТ NL 3127.161.