Станом на перший тиждень лютого на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» здійснено наступні роботи з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки.

1. Днище аеротенка №2 на всій території вистелено у два шари гідроізоляційним матеріалом.

2. Завершено роботи із в’язання армуючої сітки та залито шаром бетонної суміші днище аеротенка №2.

3. У третьому і четвертому коридорах на внутрішніх пере стінках та зовнішній стіні аеротенку №2 демонтовано опалубку.

4. Здійснено комплекс робіт із в’язання армуючої сітки на внутрішніх пере стінках третього та четвертого коридорів аеротенку №2. На підготовлених будівельних площах змонтовано опалубку до метрової висоти.

5. Будівельні площі внутрішніх перестінок третього коридору залито бетоном на висоту 3 метри.

6. Здійснено роботи із нанесення монтажною піною отворів у третьому,четвертому та п'ятому коридорах, на підготовлених місцях частково нанесено шпаклювальну суміш.