Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 12.02.2021 12:56

Погіршення погодних умов та різке зниження температурного режиму останніми днями спричинили призупинення основного комплексу будівельно монтажних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».

Разом з тим на початку робочого тижня  встигли повністю завершити комплекс робіт із обв’язки армуючою сіткою будівельної площі внутрішніх пере стінок четвертого та п’ятого коридорів до висоти 5 метрів у аеротенку №2.

Частково пов'язано армуючу сітку до 5-и метрової висоти на зовнішній стіні аеротенку №2 та змонтовано опалубку.

За цей тиждень повністю закінчено роботи з монтажу та встановлення напірної камери під низьконапірний насос ФЛЮГТ NL 3127.161, з допомогою якого подаватиметься освітлена вода в аеротенк №1 та №2. Розпочато комплекс робіт з підготовки до підключення даного обладнання до мережі живлення та підєднання автоматики.

Щодо придбання іншого устаткування та обладнання – закуплено та доставлено засувки "Батерфляй" та фланці, що використовуватимуться для обв'язки трубопроводів.