ТОВ "ПКПФ - УКРАЇНА"

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Аномальне тепло і значний дефіцит опадів у грудні дали повноцінну можливість здійснювати запланований комплекс будівельно-монтажних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». Але справжня зима, яка принесла призабуті хрещенські морози і зниження температурного режиму, трохи більш як на тиждень призупинили виконання будівельних робіт.

10:38 26.01.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на середину січня 2021 року не припиняються будівельно-монтажні роботи на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». В той час, коли у аеротенку №1 продовжується комплекс пуско-налаголдувальних робіт, основні об’єми зосереджені на будівельному майданчику аеротенка №2. За цей період уже повністю завершено комплекс робіт із в’язання армуючої сітки на п’ятиметрову висоту пере стінок 4 та 5 коридорів конструкції аеротенку. На 4 внутрішньому перестінку змонтовано опалубку та залито бетонною сумішшю на 3-х метрову висоту конструкції. На останній боковій стіні конструкції аеротенку №2 виставлено опалубку і здійснено комплекс робіт із заливки спец розчину бетону на всю висоту конструкції. На підготовлених ділянках будівельних площ продовжуються роботи із шпаклювання допоміжних отворів.

03:51 18.01.2021