Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 26.01.2021 10:38

Аномальне тепло і значний дефіцит опадів у грудні дали повноцінну можливість здійснювати запланований комплекс будівельно-монтажних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». Але справжня зима, яка принесла призабуті хрещенські морози і зниження температурного режиму, трохи більш як на тиждень призупинили виконання будівельних робіт.

В незначних об’ємах протягом цього тижня було виставлено опалубку на окремі ділянки внутрішніх перестінок та зовнішніх стін аеротенку №2. На період потепління продовжувалися роботи із в’язання армуючої сітки. Вже станом на перший день покращення температурних умов, у четвер, 21 січня було прийнято та використано 14 кубів бетонної суміші.

Всього ж від початку реалізації проекту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки для потреб будівництва на конструкцію аеротенку №1 було використано майже 900 метрів кубічних бетону. Станом на другу декаду січня 2021  на конструкцію аеротенку №2 вже використано понад 700 метрів кубічних бетонної суміші.