Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 05.07.2021 15:26

У щотижневому звіті щодо проведення комплексу робіт з реалізації проєкту технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» впродовж кількох тижнів звучить єдина  фраза - продовжується комплекс пуско-налагоджувальних  робіт. Під час даного етапу робіт, що передують виходу обладнання аеротенків на повноцінний робочий режим, продовжується відбір проб і аналізів води та активного мулу згідно погоджених інструкцій та методик, відшліфовується механізм чіткої та злагодженої роботи всіх ділянок та робочих майданчиків, що беруть участь в процесі очистки стічних вод паперового виробництва і селища Понінка.

Впродовж минулого тижня було запущено і налагоджено безперебійний режим роботи другого додаткового насосного агрегату, завдяки якому повертається більша кількість активного мулу в аеротенки. Відрегульовано паралельну роботу насосів, що подають в коридори аеротенків необхідне співвідношення освітленої води та концентрацію активного мулу, що слугуватиме якісному процесу очистки. Вдало закінчений експеримент із 100% подачею води в конструкцію аеротенку, впродовж кількох останніх тижнів  потік води подавався дозовано із певним процесом нарощування.