ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

Алея закоханих

Проводяться роботи по благоустрою місця для відпочинку "Алея закоханих". До даного проекту залучені працівники комунальних підприємств, селищної ради, будинку культури та небайдужі громадяни селища.

15:01 29.06.2017

Літо в ДНЗ

У дитячих навчальних закладах Понінківської селищної ради протягом червня місяця триває оздоровчий період.

11:50 21.06.2017

Атестація ДНЗ №1 "Зірочка"

Відповідно до розпорядження селищного голови № 146-аг/2017-р від 20.03.2017 р. «Про проведення атестаційної експертизи ДНЗ №1 «Зірочка» Понінківської селищної ради з 22.05.2017 року по 09.06.2017 року у ДНЗ «Зірочка»  проходила атестаційна експертиза закладу.

10:32 21.06.2017

Прийом громадян спеціалістами відділу Пенсійного фонду

ОГОЛОШЕННЯ 21 червня з 1000 по 1200 годині В приміщенні адміністративного будинку селищної ради буде проводитися прийом громадян спеціалістами відділу Пенсійного фонду у Полонському районі.                                                                                                                                                   Адміністрація селищної ради

17:05 19.06.2017