Понінківська громада святкує День незалежності України

Дата: 25.08.2021 16:42

24 серпня, в Україні відзначається День Незалежності. З цієї нагоди в смт.Понінка проведено урочисті заходи за участю керівництва селищної ради, обласних депутатів та депутатів місцевої ради, представників трудових колективів та громадськості. Урочистості розпочалися з привітання голови селищної ради Гончаренка Г.В. та вручення знаку пошани, ювілейної медалі для почесного громадянина смт.Понінка, Хінцінській Тетяні Василівні, а також депутату Хмельницької обласної ради Дехтяруку Олександру Миколайовичу було вручено ювілейну медаль та грамоту Хмельницької обласної ради. Згодом прозвучало вітальне слово депутата Хмельницької обласної ради Матвіїв А.Д. та вручення почесних грамот Хмельницької обласної ради за багаторічну самовіддану працю та високі досягнення у своїй роботі: начальнику фінансового відділу Луцькій Ользі Леонардівні, майстру спорту, тренеру з важкої атлетики Мельнику Василю Андрійовичу, начальнику відділу освіти Гончаренко Олені Володимирівні. До вітального слова запрошено голову ветеранської спілки Друзь Г.Д. По завершенню нагородження прозвучав святковий концерт.