Декларування майнового стану та доходів громадян, які надають житло в оренду

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу громадян, які надають житло в оренду. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду.

Застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що найкращим захистом від неякісної послуги завжди буде фіскальний чек, який фіксує дату придбання товару або надання послуги, її вартість та місце де така послуга надавалася. Крім того, у документі зазначено виконавця послуги або продавця товару.

Оподаткування податком на доходи фізичних осіб та подача річної податкової декларації про майновий стан і доходи

ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує громадянам, що у разі продажу ними іншим фізичним особам протягом звітного (податкового) року двох чи більше об’єктів рухомого майна: легкового автомобіля, мотоцикла чи мопеда, дохід, отриманий платником, підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Зазначена норма визначена п. 167.2 ст. 167 Податкового кодексу України (далі – Кодекс)

Електронний кабінет платника

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Платникам податків: як не потрапити у групу ризиків по РРО/ПРРО та працювати у комфортних умовах правового поля

Одним із критеріїв відбору платників податків для проведення фактичних перевірок, які реалізовують підакцизну продукцію, є обсяг проведених операцій через РРО/ПРРО, зокрема, суб’єктів господарювання із середньомісячними виторгами, проведеними через реєстратори розрахункових операцій менше, ніж 7 тисяч гривень, - інформують у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Декларування_2021: репетитори зобов’язані задекларувати неоподатковані доходи

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що вчителі та викладачі, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали в 2020 році репетиторські послуги учням та студентам, зобов’язані задекларувати свої доходи.