Інформаційне повідомлення про проведення  консультацій з громадськістю

Дата: 29.04.2021 16:42

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації:  виконавчий комітет Понінківської селищної ради.

2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення: Пропозиції до Стратегічного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти, що перебувають у підпорядкуванні Понінківської селищної ради.

3. Варіанти вирішення питання, адреса (гіпертекстове посилання) опублікованого тексту проекту акта: https://poninkivska-gromada.gov.ua/news/1619703643/

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія проекту розпорядження: населення регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади, заклади освіти.

5. Можливі наслідки реалізації розпорядження: створення ефективної мережі закладів загальної середньої освіти, покращення та зміцнення матеріально-технічного стану освітніх закладів, ефективне використання коштів освітньої субвенції та місцевого бюджету, залучення інвестицій.

6. Відомості  про час і місце проведення публічних заходів: Село Буртин, територія Буртинської сільської ради, 14 травня 2021 року, час: 15.30.

7. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

sel.rada.poninka@ukr.net, до 11.05.2021, письмові пропозиції у довільній формі. (з приміткою «Пропозиції до Стратегічного плану освітньої мережі»).

6. Номер телефону, за яким надаються консультації: 7- 21- 37.

7. Прізвище, ім’я відповідальної особи: Гончаренко Олена Володимирівна, начальник відділу освіти.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 19.05.2021 на веб-сайті Понінківської селищної ради.

Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів.