ЗМІНИ
|
|
|
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ |
|
від 13 серпня 2025 р. № 967 |
Про внесення змін у примітки до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести у примітки до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 49, ст. 1527), зміни, що додаються.
|
Прем'єр-міністр України |
Ю. СВИРИДЕНКО |
|
Інд. 21 |
|
|
|
ЗАТВЕРДЖЕНО |
ЗМІНИ,
що вносяться у примітки до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію
1. Пункт 1 після слів “до пам’яток культурної спадщини” доповнити словами і цифрами “, за винятком пункту 11 цього переліку”.
2. Доповнити примітки пунктом 3-1 такого змісту:
“3-1. Влаштування засобів безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єкта, що є пам’яткою культурної спадщини, до щойно виявленого об’єкта культурної спадщини або його частини, під час виконання робіт, що не передбачають втручання в огороджувальні та несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування і не впливають на предмет охорони пам’ятки культурної спадщини, на щойно виявлений об’єкт культурної спадщини здійснюється відповідно до затвердженої науково-проектної документації, зокрема розробленої в одну стадію проектування - робочий проект, склад та зміст якої встановлюється згідно з державними будівельними нормами ДБН А.2.2-14-2016 “Склад та зміст науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування”.”.