З метою вшанування пам’яті загиблих Героїв та на підтримку членів сімей полеглих Захисників та Захисниць України, вчора в селищі відбувся щорічний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

В патріотичному забігу взяли участь члени родин полеглих Героїв та молодь нашої громади.

Цю традицію, приурочену до Дня пам’яті захисників України, започаткували у 2018 році батько загиблого «кіборга» Олексія Дурмасенка Олег Дурмасенко спільно із Таїсією Братасюк та Дмитром Примаченком. За роки існування забігу його географія розширилася від регіонів України до майже 40 країн світу.

Метою цього заходу є вшанування пам’яті Захисників та Захисниць, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їхнього героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Пам'ятаймо кожного і кожну, хто віддав життя за країну. Дякуємо захисникам і захисницям, які боронять нашу незалежність. Слава Україні!