Хмельницька обл, Шепетівський район

Христос Воскрес!

Дата: 04.05.2024 20:51

Дорогі жителі та гості нашої громади! Вітаю з великим святом Пасхи Христової! Христос Воскрес! Нехай у цей святий день Ваше серце буде відкрите Богу. Нехай прийде у Вашу душу гармонія, нехай вона завжди знаходить спасіння! Бажаю достатку, аби Ваш великодній кошик був завжди щедрим та повним!  Бажаю допомоги Божої, міцності духу, сердечного тепла, пасхальної радості, посмішок, добрих обличь, близьким здоров’я, тепла дому, трепетної радості, благодаті, милості, душевного просвітління. Нехай кожен день наближає нас до Перемоги! Хай з воскресінням Христовим в нашу рідненьку Україну, нарешті прийде мир та спокій ! Бережи Вас Господь від усяких бід і негод! Зі святом!

З повагою, селищний голова Геннадій ГОНЧАРЕНКО