Прощання з нашим Героєм Ловінським Віктором

Дата: 03.04.2024 23:36

Фото без описуСьогодні для всіх нас скорботний день. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя Ловінського Віктора.

В жовтні 2022 року Віктор був мобілізованим до лав ЗСУ і направлений в місця бойових дій, після чого мужньо став на захист нашої країни.

Будучи вірним військовій присязі, мужньо виконавши свій військовий обов'язок загинув наш Герой 12 січня 2023 року в бою за Україну її свободу та незалежність в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Вся громада зібралась, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу нашого  захисника.

Віктор був добрим, щирим, життєрадісним. Гарним сином, добрим братом, чуйним онуком, чудовим чоловіком та батьком. Мав багато мрій та планів на майбутнє але не судилося...

Занадто високу ціну платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні. Кожен визволений метр землі – просочений кров’ю найкращих Українців!

Бажаємо сил та терпіння рідним і близьким загиблого Героя в цей непростий час. Нехай земля йому буде пухом, а пам'ять про його героїзм та відданість житиме в серцях кожного жителя нашої громади.

Вічна пам’ять захиснику України!

Герої не вмирають!

Слава Героям! Слава Україні!