Електронний аукціон з продажу об'єкта малої приватизації державної власності

Дата: 01.01.2024 22:08

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” призначено електронний аукціон з продажу об'єкта малої приватизації державної власності – окреме майно - цех переробки деревини з адмінбудинком загальною площею 910,0 кв.м за адресою: Хмельницька область, Шепетівський р-н, смт Понінка, вул. Героїв Майдану, 144А, що обліковується на балансі філії «Шепетівське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», код за ЄДРПОУ 45125734.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-45.

Інформація щодо об’єктів приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua».