Конкурс Петра Яцика

Дата: 16.11.2023 16:42

16 листопада в громаді відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Юні знавці української мови випробовували свої навички та здібності. До змагання долучилися переможці І  (шкільного) конкурсу, учні 3 – 11 класів.

Нагадаємо, Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який традиційно проводять з 1999 року, покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

За результатами протоколів засідання комісії по перевірці робіт учасників ІІ етапу у 2023 – 2024 навчальному році:

• диплом І ст. здобули  - учениця 3 класу, Крепчук З.; учень 4 класу Понінківської гімназії, Танський Р., учень 5 класу Буртинської гімназії, Свінціцький Д.; учениця 7 класу Понінківського ліцею, Вєрємєєва А.; учениця 10 класу Понінківського ліцею, Грама Т.; учениця 11 класу Понінківського ліцею, Щуцька М..

• диплом ІІ ст.  7 учнів.

• диплом ІІІ ст. – 8 учнів.