8 листопада відбулася зустріч з керівницею відокремленого підрозділу ВГО "Об'єднання матерів і дружин захисників України"  у Хмельницькій області.

Дата: 09.11.2023 16:57

8 листопада відбулася зустріч з керівницею відокремленого підрозділу ВГО "Об'єднання матерів і дружин захисників України"  у Хмельницькій області - Пулим Світланою, яка передала в КУ "ЦСНП Понінківської селищної ради" два возика для людей з обмеженими фізичними можливостями. На зустрічі була присутня заступник селищного голови Нижня Ольга, матері та дружини захисників України. Піднімалися питання щодо надання матеріальної допомоги пораненим бійцям, забезпечення родин військовослужбовців дровами, тощо. Результатом зустрічі стало збільшення обізнаності у влади щодо проблем родин захисників України та механізм їх подалання. Також після зустрічі 8 членкиням ВГО Понінківської громади із сімей загиблих Героїв були передані Сертифікати на отримання продуктових наборів та передано.