Служба у справах дітей інформує

Дата: 25.10.2023 17:01

25 жовтня 2023 року службою у справах дітей Понінківської селищної ради, спільно з фахівцем КУ «Центр надання соціальних послуг» Понінківської селищної ради, фахівцем соціальної роботи ГО «Ліга соціальних працівників України» та поліцейським офіцером громади, проведено черговий рейд «Сім’я», «Діти вулиці», в результаті якого обстежено 9 сімей у яких виховується 17 дітей, з них:

- п’ять  сімей, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, де опікун(піклувавльник) належним чином виконує свої обов’язки, державну допомогу витрачає за призначенням;

- дві сім’ї, де виховуються двоє дітей, які перебувають на контролі у службі та Центрі як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків;

- дві сім’ї ВПО, що приїхали з окупованих територій України. Чотирьом дітям надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Сім’ї проживають в орендованому житлі, належно виконують свої обов’язки.

Рейд здійснено з метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікунів(піклувальників), ВПО, захисту прав дітей у таких сім’ях, визначення потреб, здійснення комплексних заходів щодо захисту прав та інтересів таких дітей і надання підтримки таким сім’ям.