Проєкт «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні»

Дата: 16.10.2023 08:10

Стартував проєкт «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні», від Благодійній організації «Благодійний фонд «Карітас Хмельницький УГКЦ»

Завдяки цьому проєкту 9 осіб, які постраждали від війни  протягом 3 місяців будуть працевлаштовані. Це важлива та необхідна фінансова допомога для цих осіб, а також громада буде мати додаткових працівників з благоустрою та додатковий дохід до бюджету.  Від імені Понінківської громади, висловлюємо свою подякулагодійній організації «Благодійний фонд «Карітас Хмельницький УГКЦ»  за постійну підтримку нашої громади та осіб, які постраждали від війни!

Ваша допомога – є ще одним кроком до спільної Перемоги!