МАЮ ДВА АВТОМОБІЛІ, ОДИН З ЯКИХ ЗОВСІМ СТАРИЙ, А ІНШИЙ – 2008 РОКУ ВИПУСКУ. ЧИ МОЖУ Я ОФОРМИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Дата: 22.09.2023 10:14
Кількість переглядів: 89

Відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, якщо на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства має у власності більше ніж один транспортний засіб, що підлягає реєстрації в установленому законодавством порядку, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа), субсидія у такому випадку не призначається. 

Ваше домогосподарство може претендувати на отримання житлової субсидії з січня 2024 року, коли з часу випуску автомобіля буде більш ніж 15 років.   

Довідково Відповідно до Цивільного кодексу України строк, що визначений роками, спливає у відповідні місяць та число останнього року строку. 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь