Подяка

Дата: 07.09.2023 16:39

Подяка депутату обласної ради Світлані ПАВЛИШИНІЙ!

Від імені працівників Понінківської амбулаторії сімейної медицини, депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради і від себе особисто висловлюю Вам слова щирої подяки за неодноразово надану допомогу нашій громаді в такий складний і не простий час.
    Не залишились Ви байдужі і цього разу до нашого прохання про допомогу в надані матеріалів для облаштування фасаду сходів Понінківської амбулаторії сімейної медицини та для проведення ремонту приміщень для облаштування Центру надання соціальних послуг.
    Щиро дякуємо Вам за змістовну допомогу та щиру зацікавленість у розвитку нашої громади!
     Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Ми пишаємося тим, що маємо такого депутата. Вас можна назвати справжнім народним обранцем, який уміє слухати, оцінювати і головне ‒ не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки.
        Надіємося, що Ви і надалі будете перейматися проблемами нашої громади.
Хочемо побажати Вам міцного здоров’я, добра і щастя, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю! Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Хай завжди Вас оберігає Господь!

З повагою ‒ селищний голова Геннадій ГОНЧАРЕНКО