Дата: 05.09.2023 08:14

2 вересня у м.Городок відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів і юніорок (спортсмени 20 років і молодші), в якому взяли участь і успішно виступили спортсмени нашої громади. Єзерська Анна - перше місце; Морозов Валентин та Редер Олександр посіли другі місця; Шатковський Володимир - 4 місце. Єзерська Анна та Морозов Валентин у складі збірної команди області візьмуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться у жовтні місяці в м.Коломия. Понінківська селищна рада та команда з важкої атлетики висловлюють вдячність дирекції ТОВ "ПКПФ - Україна" за надання допомоги для участі спортсменів у змаганнях.