У переддень відзначення найбільшого свята усіх поколінь українців - Дня Незалежності України, на площі перед будівлею Понінківської селищної ради зібралися мешканці громади, аби спільно віддати данину поваги символу Держави та у хвилині мовчання схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи та незалежності нашої рідної землі.

Урочистості розпочалися з хвилини мовчання, вшанування воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Голова Понінківської селищної ради Геннадій ГОНЧАРЕНКО усіх присутніх привітав із Днем Державного Прапора та з Днем незалежності України і побажав перемоги добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною.

Після чого, пролунав гімн України у виконанні дітей.

Також, активних представників нашої громади було відзначено Подяками та Грамотами.

Подякою від Хмельницької обласної ради було відзначенно сім'ю Господінчиків Андрія та Ларису, за самовіддане служіння українському народові, активну громадську позицію в умовах воєнного стану, вагомий внесок у наближення Перемоги, участь у національному відродженні України, утвердження її незалежності, патріотизм та з нагоди Дня Незалежності України.

Подякою від Хмельницької обласної ради було відзначенно військовослужбовця Збройних сил України Куровського Володимира Володимировича, за сумлінне виконання військового обов'язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення Перемоги та з нагоди Дня Незалежності України.

Грамотою від Народного депутата України Олени КОПАНЧУК нагороджено депутата Понінківської селищної ради Вороніну Тамару Сергіївну, за активну громадську позицію, підтримку військовослужбовців, облаштування волонтерського пункту плетіння сіток та з нагоди Дня Незалежності України.

Грамотою від Народного депутата України Олени КОПАНЧУК нагороджено заступника селищного голови Понінківської селищної ради Нижню Ольгу Володимирівну, за активну громадську позицію, співпрацю з волонтерськими організаціями, підтримку військовослужбовців, налагодження зв'язків з українцями за кордоном та з нагоди Дня Незалежності України

Право урочисто підняти Державний Прапор України надали Куровському Володимиру Володимировичу військовослужбовцю Збройних Сил України.