Перша зустріч з представниками відокремленого підрозділу Хмельницької області "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО"

Дата: 09.08.2023 22:09

Сьогодні, 9 серпня відбулася перша зустріч матерів і дружин наших захисників з представниками відокремленого підрозділу Хмельницької області " Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" Світланою Пулим та Наталією Сарнацькою, також була присутня директор Центру надання соціальних послуг Світлана Щуцька.

На зустрічі представники з об'єднання ділилися своїм досвідом, обговорювали питання щодо юридичної та психологічної допомоги родинам полеглих Героїв, родинам безвісти зниклих Воїнів та сім'ям військових, які зараз перебувають на фронті. Обговорили питання щодо юридичної та психологічні допомоги.

Керівниця Світлана Пулим ознайомила з діяльністю відокремленого підрозділу та Об'єднання в цілому і запропонувала створити осередок Об'єднання в Понінківській громаді.

Разом з присутніми на зустрічі матерями і дружинами запланували провести ще одну зустріч.