Відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Понінківській селищній територіальній громаді разом з представниками благодійного фонду "РОКАДА".

На засіданні були присутні:

заступник селищного голови Понінківської ради Нижня Ольга;

- директор Полонської районної філії Хмельницького ОЦЗ Стопа Анатолі Романович;

- офіцер громади Огойко Андрій;

- начальник служби у справах дітей Понінківської селищної ради Кукліновська Людмила;

- фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Понінківської селищної ради Муляр Тетяна;

спеціаліст відділу надання соціальних послуг Шкварун Ірина;

- голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Качайло Тетяна.

Було розглянуто питання соціальна інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Понінківської територіальної громади у 2023 році.

Вислухали пропозиції щодо затвердження плану заходів підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік у Понінківської селищній ради. Також обговорили дату наступного засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та підвели підсумки засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.