Навчайся зі службою зайнятості!

Дата: 28.06.2023 13:16

• Професійне навчання та надання ваучерів

Якщо роботи за вашим фахом не знайшлося, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання за професіями, які затребувані на ринку праці, з подальшим працевлаштуванням.

Орієнтовний Графік комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах на липень 2023 року.

Громадяни, які мають професійно-технічну  чи  вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати від служби зайнятості ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень.

• Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької ОСЗ.

Бажаєте  дізнатися детальніше про фінансову підтримку по програмі «єРобота»: «Грант на власну справу», «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»; про сучасні технології  пошуку роботи та джерела інформації про вакансії; оволодіти навичками підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації? Станьте учасником вебінарів!

Графік проведення заходів у Відкритій школі онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості на липень 2023 року.

• Запрошуємо на семінари, тренінги та групові консультації  організовані службою зайнятості з 03 по 07 липня 2023 року!

На заходах ви ознайомитесь з послугами, які надає служба зайнятості, локальним ринком праці та актуальними професіями; отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи та консультування щодо працевлаштування. Фахівці нададуть поради як скласти резюме, ознайомлять з етапами і прийомами самопрезентації, шляхами проходження співбесіди у роботодавця та іншу корисну інформацію, яка допоможе якнайшвидше повернутися до трудової діяльності.

Графік запланованих заходів у центрах зайнятості та філіях Хмельницького ОЦЗ з 03 по 07 липня 2023 року.

Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.

Консультації: (096)045-60-10, (093)027-05-11.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький».