У Хмельницькому відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 .

Дата: 24.10.2022 15:41

22 жовтня у Хмельницькому відбувся  чемпіонат області з важкої атлетики серед  юнаків і дівчат до 17 , на якому успішно виступили спортсмени нашої громади: Єзерська Анна, Домінова Олена, Левчук Захар, які вибороли перше місце, та Шатковський Володимир - друге місце. А також слід відзначити виступ Редера Олександра, який незважаючи на дебют в обласних змаганнях, проявив бійцівські якості і значно покращив свої особисті досягнення. І тому 4 місце Олександра - трамплін до майбутніх перемог. Згідно результатів змагань сформувалася збірна команда області, в яку ввійшли Єзерська Анна і Левчук Захар, для участі у чемпіонаті України.

Понінківська селищна рада та команда з важкої атлетики висловлюють вдячність дирекції ТОВ "ПКПФ - Україна" за надання допомоги в участі спортсменів у змаганнях.