З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території громади Полонське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  інформує щодо проведення з 19.09.2022 року осінньої диспансеризації тварин в Понінківській ТГ.

    Спеціалістами Полонської районної державної лікарні ветеринарної медицини буде проводитись комплекс обов’язкових осінніх протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних  заходів  з повним охопленням поголів’я.

Під час проведення протиепізоотичних заходів буде забезпечуватись здійснення роз’яснювальної роботи серед власників щодо умов утримання тварин, годівлі, а також недопущення виникнення інфекційних хвороб включно з такими, як АЧС, сказ; проведення ідентифікації усіх тварин, в тому числі приплоду, з обов’язковим кріпленням бирок єдиного зразка.

       Керуючись  ЗУ «Про ветеринарну медицину» рекомендуємо Вам, в міру   повноважень, як голови ОТГ, посприяти забезпеченню максимального інформування населення смт. Понінка  та сіл, що розташовані на території  об’єднаної територіальної громади.

З  питань та для отримання  додаткової інформації звертайтеся в Полонську  державну службу ветеринарної медицини за адресою: м. Полонне,  вул. Князя Романа, 9, тел. 2 - 04 - 96.

 

 Начальник Анатолій ЗАВАЦЬКИЙ