За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за тиждень з 5 до 11 вересня у Хмельницькій області зареєстровано 1928 осіб з підозрою на COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зросла більш як на третину. Кожен 5-й з тих, хто занедужав, - це дитина. Із підозрою на COVID-19 на минулому тижні до закладів охорони здоров'я Хмельницької області довелося госпіталізувати 159 громадян, виписані після одужання - 1068 осіб. На жаль, через ускладнення, спричинені COVID-19, минулого тижня померла 1 людина.

Що ж до ситуації у Полонській та Понінківській громадах, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіли  43 особи, з них 11 дітей. Госпіталізації потребували  9  громадян, а одужали — 13 .

Лікарі нагадують: найкращим методом профілактики COVID-19 є щеплення, тому радять звертатися до амбулаторій загальної практики-сімейної медицини за місцем проживання та вакцинуватися. Хто ж уже встиг отримати 2 щеплення - може вакцинуватися бустерною дозою. Це, в першу чергу, стосується людей, віком 60+. Вакцини у закладах охорони здоров'я Хмельницької області є достатньо.

 

Полонське відділення

ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ»