Стартував проєкт «Дітям про Україну» для віртуальних подорожей країною

Дата: 04.08.2022 09:16

Започаткований у Запоріжжі проєкт «Дітям про Україну» націлений ознайомити дітей з історичними фактами та культурними пам’ятками країни. Малеча може подорожувати віртуальною мапою, щоб ознайомитися з красою, героїчністю та неповторністю нашої славетної держави.

Інтерактивну мапу розміщено на сайті закладу дошкільної освіти №100 «Гармонія» та кафедри дошкільної освіти ЗОІППО. Для здійснення мандрівки необхідно натиснути на зображення або перейти за посиланням, збільшити зображення (натиснути клавішу «+») та за допомогою курсору переміщатися по мапі. При натисканні на блакитну мітку на екрані з’являється відео подорожі з коментарями екскурсовода, при натисканні на жовту – презентація для використання на занятті.