Понінківська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області

 

ПРОТОКОЛ № 4

засідання комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Смт. Понінка                                                                                         14.07.2022 року

 

Головував:

Гончаренко Геннадій Володимирович -  голова селищної ради, голова комісії;

 

Присутні члени комісії:

Нижня Ольга Володимирівна

Кукліновська Людмила Володимирівна

Левчук Лариса Вячеславівна

Коробко Артем Миколайович

Ніколішина Антоніна Вікторівна

Приймак Тетяна Миколаївна

Філенко Наталя Леонідівна  

Шматько Дмитро Анатолійович

Щуцька Світлана Олександрівна

Луцька Ольга Леонардівна      

 

 

 

 

- заступник селищного голов из питань діяльності   виконавчих органів влади, заступник голови комісії;

- начальник служби у справах дітей селищної ради,        секретар комісії;

-керуюча справами виконавчого комітету Понінківської селищної ради;

- в.о. директора КУП селищної ради;

 

- начальник відділу надання адміністративних послуг селищної ради;

- начальник земельного відділу селищної ради;

 

-т.в.о.начальника відділу освіти селищної ради;

 

- начальник юридичного відділу селищної ради;

- т.в.о. відділу надання соціальних послуг селищної ради;

- начальник фінансового відділу селищної ради.

 

Запрошені: Процун Богдан Миколайович – особа з числа дітей,                                                           позбавлених батьківського піклування.

 

Гончаренко Г.В. -  селищний голова: пропоную на сьогодні розглянути

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про  надання згоди   особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування – Процуну Богдану Миколайовичу, 06.01.1998 року народження, уродженця смт. Понінки Шепетівського району на переказ коштів грошової компенсації із спеціального рахунка,  як оплату за договором купівлі-продажу квартири за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, смт. Понінка, вулиця І.Франка, будинок № 41, квартира № 6.  

Інформує: Кукліновська Л.В.., начальник служби у справах дітей, секретар комісії.

 

РЕГЛАМЕНТ  ТА  ПОРЯДОК  ПРОВЕДЕННЯ  ЗАСІДАННЯ:

- для інформації по питаннях порядку денного           - до 10 хвилин

- для виступів по обговоренню - до 5 хвилин

Кукліновська Л.В.., начальник служби у справах дітей, секретар комісії, пропоную розглянути питання:

1. Про  надання згоди особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування – Процуну Богдану Миколайовичу, 06.01.1998 року народження, уродженця смт. Понінки Шепетівського району, на переказ коштів грошової компенсації із спеціального рахунка,  як оплату за договором купівлі-продажу квартири за адресою: Хмельницька область, смт. Понінка, вулиця І.Франка, будинок № 41, квартира № 6.  

СЛУХАЛИ:  начальника Служби у справах дітей Людмилу Кукліновську, яка інформувала, що Постановою Кабінету Міністрів України № 615 від 26 травня 2021р. "Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків", затверджено "Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа" (далі-Порядок).

На виконання пункту 19 Порядку Процун Богдан Миколайович, особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, звернувся до Понінківської селищної ради, як місцевого розпорядника коштів, з письмовою заявою та посвідченою в установленому порядку копією додаткового договору про внесення змін до договору купівлі-продажу, передбаченими порядком, та необхідними документами, а саме:

       акт обстеження технічного стану житлового приміщення (квартири), що придбавається, складений місцевою комісією (за місцем придбання житла), в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, придатність для проживання у ньому дитини;

       звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), яке придбавається;

       фотографії житлового приміщення (квартири);

       копію технічної документації на житлове приміщення ( квартиру), яке прийнято в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

       довідку про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (квартирі), що придбавається

Згідно цього Порядку комісією проведено перевірку документів, що подавалися.

Комісією  Понінківської селищної ради від  10.02.2022 року  було здійснено обстеження приміщення  за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, смт. Понінка, вулиця І.Франка, будинок № 41, квартира № 6. Відповідно до  акту обстеження  стану житлового приміщення, квартира за вищевказаною адресою  придатна для проживання в ній особи з  числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Понінківською селищною радою кошти грошової компенсації перераховані на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий Процуном Богданом Миколайовичем, 06.01.1998 року народження, у філії Хмельницького обласного управління  АТ «Ощадбанк».

Ринкова вартість квартири відповідно до звіту про незалежну оцінку вартості становить 410321(чотириста десять тисяч триста двадцять одна) гривня - трикімнатна квартира, загальною площею 65,7 кв.м., в т.ч. житловою 41,5кв.м., розташованої в двоповерховому житловому будинку за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, смт. Понінка, вулиця І.Франка, будинок № 41, квартира № 6.

      Довірена особа Коваль Надія Василівна діючи від імені Замулка Антона Анатолійовича, гр.. України, 25 березня 1990 року народження, паспорт громадянина України для виїзду за кордон FJ956580, виданий 13.11.2017 року органом 3201, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3295613835, що мешкає за адресою: м. Вишневе, Києво-Святошинського району, Київської області, вул.. Святоюріївська, буд.30, кВ.43, на підставі довіреності посвідченої Новіцькою В.М. віцеконсулом Генерального консульства України в Мілані 04.07.2022 року за реєстровим №2435н, Італійська Республіка та Замулко Валентина Мартинівна, гр.. України, 14 липня 1964 року народження, паспорт громадянина України для виїзду за кордон EP293519, виданий 23.08.2012 року органом 6831, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2357120440, що мешкає в смт. Понінка, шепетівського району, Хмельницької області, вул.. І.Франка, буд.41, кВ.6, на підставі довіреності посвідченої Новіцькою В.М. віцеконсулом Генерального консульства України в Мілані 04.07.2022 року за реєстровим №2437н, Італійська Республіка передають у  власність  покупця – Процуна Богдана Миколайовича, квартиру № 6 (шість) в будинку № 41 (сорок один) по вулиці І.Франка у селищі Понінка Шепетівського району Хмельницької області. Сума договору становить 410321,00 грн.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію начальника Служби у справах дітей взяти до відома

2. Надати згоду особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 20.06.2013 року № 182/2013-р « Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування» Процуну Богдану Миколайовичу, 06.01.1998 року народження, який рішенням виконавчого комітету Понінківської селищної ради від  24.12.2014 року № 767 поставлений на соціальний квартирний облік, проживає за адресою: смт Понінка, вул..Будівельників, будинок 4, кв.51, на переказ коштів грошової компенсації із спеціального рахунка (№ UA603157840000026204001476523) на рахунок продавця (№UA233157840000026205510286775),Ф-я Хмельницьке ОУ АТ «Ощадбанк» код отримувача 1972506764) кошти в сумі  410321,00 грн.,  як оплату за договором купівлі-продажу квартири за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район
, смт. Понінка, вулиця І.Франка, 41, кв. 6

3. Затвердити протокол на засіданні виконавчого комітету Понінківської селищної  ради

 

ГОЛОСУВАЛИ    "за"  -10,  "проти"   - 0,   "утримались"  - 0   

 

Голова комісії        Гончаренко Г.В.                        ____________________

Заступник голови комісії: Нижня О.В.                  _____________________

Секретар комісії:   Кукліновська Л.В.                     ____________________

Члени комісії:        Левчук Л.В.                                 ____________________

                                Шматько Д.А..                            _____________________

                                Щуцька С.О.                                _____________________

                                Філенко Н.Л..                              _____________________

                                Ніколішина А.В.                         _____________________

                                Приймак Т.М..                             _____________________

         Коробко А.М.                             _____________________

                                  Луцька О.Л.                                _____________________