Засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближен

Дата: 02.08.2022 15:43

ПРОТОКОЛ №3

засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій

щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим

бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання

житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм

виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових

будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа

від 30 листопада 2021 року                                                     смт. Понінка

Присутні:

Голова комісії - Гончаренко Г.В., - голова Понінківської селищної ради;

заступник голови комісії – т.в.о. начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради - Савіцька М.В.;

секретар комісії – начальник загального відділу Решетюк О.В.;

члени комісії:

Левчук Л.В.- керуюча справами виконавчого комітету

Понінківської   селищної ради

Зенкіна І.В. – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку

і звітності;

Ніколішина А.В. – начальник відділу надання адміністративних

послуг

Приймак Т.М. -  начальник земельного відділу;

Загоруйко М.В. – начальник юридичного відділу.

Відсутні:

Нижня О.В. – заступник селищного голови;

Луцька О.Л. – начальник фінансового відділу.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про спрямування Субвенції.

2. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку та виплату грошової компенсації на придбання житла особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Процуну Богдану Миколайовичу, 06.01.1998 р.н.

1.  СЛУХАЛИ:

Савіцьку Маріну Вікторівну  – т.в.о. начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради.

Згідно з протоколом №1 засідання регіональної комісії з питань розподілу у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 02 серпня 2021 року  Субвенція спрямовується  за напрямом -  виплата грошової компенсації.

«ЗА» - одноголосно, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАЛИСЬ» - 0.

ВИРІШИЛИ:

На виконання протоколу №1 засідання регіональної комісії з питань розподілу у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 02 серпня 2021 року субвенцію спрямувати на виплату грошової компенсації.

2.  СЛУХАЛИ:

Савіцьку Маріну Вікторівну  – т.в.о. начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради.

Відповідно до розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 26.08.2021 року № 677/2021-р «Про розподіл обсягу субвенції на 2021 рік» затверджено розподіл коштів вказаної субвенції у сумі 28706127,0  грн між місцевими бюджетами області. На Понінківську селищну територіальну громаду виділено 418841,0 грн.

Відповідно до протоколу №1 засідання регіональної комісії з питань розподілу у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 02 серпня 2021 року кошти субвенції  у сумі 418841,0 грн. виділені на Процуна Богдана Миколайовича, 06.01.1998 р.н.

26.11.2021 року Процун Б.М. написав заяву про виплату грошової компенсації з метою придбання житла. До заяви додано відповідні документи, а саме:

- копія паспорту;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документи, що підтверджують статус особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування (копія рішення Полонського районного суду про позбавлення батьківських прав Процун Ірини Володимирівни, копія рішення Полонського районного суду про оголошення померлим Процуна Миколи Ананійовича);

- інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об?єктів нерухомого майна щодо суб?єкта (майно відсутнє).

Для отримання грошової компенсації Процуну Богдану Миколайовичу необхідно відкрити спеціальний рахунок, для чого необхідно надати дозвіл.

«ЗА» - одноголосно, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАЛИСЬ» - 0.

ВИРІШИЛИ:

1. Надати дозвіл на відкриття спеціального рахунку в уповноваженому банку згідно з переліком уповноважених банків визначених Міністерством фінансів України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1231 від 26.09.2001р. (АТ «Ощадбанк») та виплатити  грошову компенсацію для придбання житла особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Процуну Богдану Миколайовичу, 06.01.1998 року народження (паспорт номер 007077603, запис №19980106-08912 виданий 19.11.2021 р., орган що видав 6825, реєстраційний номер облікової картки платника податків - 3580010574), у  сумі - 418841,0 грн.

Голова комісії                                                               Геннадій ГОНЧАРЕНКО

Заступник голови комісії                                            Маріна САВІЦЬКА

Секретар                                                                       Оксана РЕШЕТЮК

Члени комісії