Ринок праці Хмельниччини у січні – квітні 2022 року

Дата: 09.05.2022 15:09

У січні-квітні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 23,7 тис. громадян, з яких 20,6 тис. мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості близько 50% вакансій було укомплектовано.

Майже 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадають на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії переробної промисловості, сфери торгівлі та послуг, транспорту. Затребувані водії автотранспортних засобів, менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, бухгалтери, лікарі та середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники та інші.

Про ситуацію на ринку праці в області у січні-квітні 2022 року:

• 4,5 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 3,8 тис. зареєстрованих безробітних;
  • 898 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 943 – проходили професійне навчання;
  • видано 2 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
  • в базі даних налічувалось 7,9 тис. вакансій.

Станом на 1 травня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,1  тис. осіб, в тому числі 99 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 417 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 1,2 тис. вакансій. На одну вакансію претендували 10 безробітних.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості