Полонське відділення ДУ "Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України" повідомляє, що нашими фахівцями проводиться цілодобовий контроль рівнів радіаційного фону та якості питної води.

Дата: 17.03.2022 15:23

Станом на 10 березня 2022 року радіаційний фон на території Полонської та Понінківської громади перебуває в межах природних фонових значень – 14 мкР/год. Показники якості питної води в вказаних населених пунктах також у межах норм.

Враховуючи вищевказане, наголошуємо, що немає необхідності приймати йодні препарати зараз. У разі радіаційної небезпеки про це повідомлять офіційні структури та місцева влада.

Полонське відділення працює в режимі військового стану та забезпечує цілодобовий контроль рівнів радіаційного фону та питної води, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації.

Полонське відділення ДУ "Хмельницький ОЦКПХ МОЗ "