Служба у справах дітей інформує

Дата: 23.02.2022 15:34

22 лютого 2022 року службою у справах дітей Понінківської селищної ради, спільно з фахівцем соціальної роботи відділу надання соціальних послуг Понінківської селищної ради  та поліцейським офіцером громади, проведено черговий рейд «Сім’я», «Діти вулиці», в результаті якого обстежено 5 сімей у яких виховується 19 дітей, з них:

- одна сім’я, де виховуються діти-сироти – опікун(піклувавльник) належним чином виконує свої обов’язки, державну допомогу витрачає за призначенням;

- одна сім’я, де виховуються двоє дітей, які перебувають на обліку у службі як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, з батьком проведено розмову щодо створення належних умов проживання та навчання малолітніх дітей;

- сім’ї, що перебувають на контролі у службі та відділі надання соціальних послуг, де виховується 15 неповнолітніх дітей, з батьками проведено профілактичну бесіду та попереджено про відповідальність за ухиляння від  виконання батьківських обов’язків.

Під час проведення рейду на двох батьків складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та не створення умов для проживання дітей.