Служба у справах дітей інформує

Дата: 23.02.2022 15:33

22 лютого 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Понінківської селищної ради під головуванням заступника голови комісії Ольги Нижньої та у присутності членів комісії розглядалися  3 питання: щодо надання дозволу на вчинення правочину, а саме укладення договору дарування  на користь неповнолітньої; про затвердження звітів щодо утримання та виховання неповнолітніх у сім’ях опікунів(піклувальників) у 2021 році; про затвердження індивідуального плану  соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування. Прийнято відповідні рішення.