ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 16.02.2022 16:39

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ смт.ПОНІНКА! Виконавчий комітет Понінківської селищної ради повідомляє про оголошений конкурс з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт. Понінка Шепетівського району Хмельницької області (офіційний сайт громади).

З метою обговорення даного питання відбудуться зібрання, 19.02.2022р. о 10:00 на спортивному майданчику для мешканців будинків району БАМ та 19.02.2022р. о 12:30 в приміщенні адмінбудинку селищної ради для мешканців будинків по вулицях Перемоги, Півнюка та В.Стуса.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 11 березня 2022року
до 15.00

Дата, час, місце розкриття конкурсних пропозицій: 14 березня 2022року о 13:00, Хмельницька область, смт. Понінка, вул. Перемоги, буд. 51.

Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку та конкурсну документацію можна отримати на офіційному сайті Понінківської селищної ради або звернувшись за адресою Хмельницька область, смт Понінка, вул. Перемоги, буд. 51.