Проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт Понінка

Дата: 10.02.2022 15:02

Виконавчий комітет Понінківської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт Понінка, Шепетівського району Хмельницької області.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 11 березня 2022 року до 15.00

Дата, час, місце розкриття конкурсних пропозицій: 14 березня 2022 року о 13:00 за адресою: Хмельницька область, смт Понінка, вул. Перемоги, буд. 51.

Контактна особа: Левчук Лариса Вячеславівна, керуюча справами виконавчого комітету, телефон (03843) 7-21-36sel.rada.poninka@ukr.net

Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку та конкурсну документацію можна отримати на офіційному сайті Понінківської селищної ради або звернувшись за адресою Хмельницька область, смт Понінка, вул. Перемоги, буд. 51.