Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу

Дата: 28.01.2022 19:40

27 січня під головуванням голови конкурсної комісії відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу Понінківської селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному сайті громади.

Конкурсна комісія розглянула подані документи для участі у конкурсі від претендентів на вакантну посаду. Усі документи були подані у відповідності із законодавством та кандидати були допущені до участі у конкурсі.

За результатами конкурсного відбору переможцем стала – Густас Людмила.

За результатами засідання конкурсної комісії було прийнято рішення рекомендувати для призначення на відповідну посаду переможця конкурсного відбору.