Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради

Дата: 30.12.2021 19:39

29 грудня 2021 відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради. Після складання письмового іспиту на знання Конституції України, норм і змісту Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування",  «Про місцеве самоврядування», "Про запобігання корупції" та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, проведено усну співбесіду.

Рішенням конкурсної комісії рекомендовано призначити на посаду начальника служби у справах дітей Понінківської селищної ради - Людмилу Кукліновську.