Подяка за благодійну допомогу

Дата: 23.01.2022 20:30

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили керівник ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна» Руслан САВА, директор ТОВ «Ардана Трейд» Тетяна НОСЕНКО та представник ТОВ «Ардана Трейд» Руслан ОГОРОДНІК, надавши нашій громаді благодійну допомогу для проведення VII Фестивалю колядок та щедрівок. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які підтримують нашу громаду.

Від себе особисто висловлюю Вам, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у відродження кращих українських традицій та розвиток національної культури і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою селищний голова Геннадій ГОНЧАРЕНКО