Різдва чекають із нетерпінням і дорослі, діти. Адже це свято приносить чимало радості, тішить своїм затишком, спокоєм, надією на краще. Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

22 січня 2022 року на площі селища Понінка відбувся VII фестиваль колядок та щедрівок "Бо прийдуть до тебе три праздники в гості". Учасників фестивалю і його глядачів зі святом Різдва Христового та Днем Соборності України привітав селищний голова Геннадій ГОНЧАРЕНКО, побажав усім міцного здоров'я, добробуту та миру.

На фестивалі була присутня Ольга ФІЛІПОВА помічник Народного Депутата Олени КОПАНЧУК, яка виступила з привітаннями для громади.

Колядки, щедрівки лунали в цей день особливо урочисто. Вражала їх різноманітність, радувало розмаїття мелодій і щирих віншувань.

Все це створило доброзичливу атмосферу та додало різдвяного настрою учасникам та глядачам святкового дійства.

Всі учасники фестивалю були нагороджені подяками та солодкими подарунками.

Разом з учасниками концерту його глядачам вдалося поринути у чарівне дійство Різдвяної коляди. Дякуємо усім колективам за незабутні різдвяні мелодії, душевні колядки та пісні.