Подяка народному депутату України Олені Копанчук

Дата: 29.12.2021 16:55

Нещодавно народний депутат  від партії «Слуга Народу» Олена Копанчук відвідала Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія», з метою вивчення нагальних проблем закладу, де  навчається 654 учнів (понад 70% дітей громади), а вже сьогодні завдяки співпраці з народним депутатом України  напередодні новорічно-різдвяних свят маємо чудову новину про виділення Кабінетом Міністрів України 2 600 000 тисяч гривень на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на базі Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія».

Шановна Олена Копанчук!

Понінківська селищна рада, педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу школі. Цінуємо Вашу турботу і розуміння наших шкільних проблем та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Дякуємо Вам за Вашу самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого селища!