Привітання з Новим роком дошкільнят та учнів початкових класів від Павлишиної Світлани Андріївни депутата Хмельницької обласної ради.

Дата: 23.12.2021 13:34

На передодні новорічних та різдвяних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  отримали дошкільнята та учні початкових класів від Павлишиної Світлани Андріївни депутата Хмельницької обласної ради.

Сердечно дякуємо Вам за турботу про наших дітей, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.