На протязі  січня- листопада  поточного року    на території Полонської міської  ОТГ та Понінківської селищної ОТГ зареєстровано 1946 підтверджених випадків гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19.

   Січень - 98 вип., лютий-61,  березень- 327, квітень-481, травень-93, червень-19, липень-5, серпень-22, вересень-218,   в жовтні-622 випадки,

в листопаді-579 випадків.

       ПО ВІКОВІЙ СТРУКТУРІ ЗА 11 МІСЯЦІВ  ПОТОЧНОГО РОКУ МАЄМО СЛІДУЮЧІ ДАНІ:

     Віком до 18 років - 144 хворих,  з них до 10 років - 50 хворих.

     Віком від 18 до 40 років - 575 хворих,

     Віком від 40 років до 60 років -954 хворих.

     Старше  60 років - 852 хворих.  

  Епідпроцесом в листопаді  місяці охоплено 33 населених пункти , а саме:

м.Полонне-334 випадки, селище Понінка-95, с. Новоселииця-28,

с.В.Березна- 20 вип;

 с.Коханівка, с.Адамів, с.Воробіївка, с.Онацьківці, с.Д.Гай, с.Буртин –

 по 4 випадки;

 с.В.Каленичі, с.Браженці, с.Титьків, с.Любомирка, с.Сягрів, с.Котюржинці с.Варварівка- по 3 випадки;

с. Кустівці, с.М.Каленичі,, с.Фадіївка, с.Радісне, с.Колосіївка, с.Залісся, с.Липівка - по 2 вип.

     С.Кіпченці, с.Москалівка, с.Юровщина,с.Голубча,с.Н.Лабунь- по 1 вип.

     Питома вага  випадків коронавірусної хвороби по населених пунктах Полонської міської Ради ОТГ, Понінківської селищно Ради ОТГ,  в  жовтні місяці поточного року:  м. Полонне - 61 %, смт.Понінка - 17%.с.Новоселиця - 4,0%, інші села становлять -  18 % від загальної кількост.

     Виходячи їз статистичних даних наразі епідпроцес в самому розпалі в таких населених пунктах, як: м. Полонне,  селище Понінка, с.В.Березна. В інших населених пунктах реєструється  від 1 до 3 випадків.

        В основному хворіють пенсіонери та громадяни середнього віку, але має місце ріст кількості хворих серед дітей та підлітків. Зберігаєтьсь стабільно високий рівень захворюваності серед працівників та учнів навчальних закладів вказаних громад. Якщо в вересні місяці було зареєстровано  16 підтверджених випадків  захворювання , в жовтні вже більше 30 таких випадків . В  листопаді  продовжився ріст захворюваності серед  даної категорії, зареєстровано 49 випадків, з них 21 випадок серед учнів та 28 серед працівників закладів освіти вказаних  обєднаних територіальних громад.  В листопаді  поточного року  на гостру коронавірусну хворобу COVID-19 захворіло   7 працівників медичних закладів. Нажаль  померло в листопаді   14 наших громадян. На протязі листопада місяця поточного року по Полонській та Понінківській ОТГ  одужало –820 хворих на  гостру респіраторну  хворобу COVID-19. В більшості випадків хворіють не щеплені громадяни,  є поодинокі випадки захворювання серед щеплених та перехворівших, але хвороба в них проходить в легкій  формі .

 Завідувач Полонським  відділенням

ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ »                                 Аврамчук В.В.