Гід з державних послуг

Дата: 09.12.2021 10:17

Міністерство цифрової трансформації висловлює свою повагу та звертається з проханням посприяти й долучитися до інформування населення про Гід з державних послуг. Для інформування про наявні можливості для громадян Мінцифри запускає з 1 грудня 2021 року соціальну рекламну кампанію з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг.

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить актуальну інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Завдяки Гіду громадяни можуть дізнатися, як отримати будь-яку державну послугу, не покидаючи домівку та без звернень до посередників.

Крім цього, Гід допомагає побороти побутову корупцію, адже озброєний усією необхідною інформацією громадянин може захистити свої права.