Полонська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, якщо обсяг доходу у 2021 році фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку перевищив 1,32 мільйони гривень, то такі платники мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків у обов’язковому порядку.

Застосування РРО починається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Скасування реєстрації РРО є правом суб’єкта господарювання, яке приймається ним самостійно. У разі, якщо такий суб’єкт буде здійснювати діяльність, яка не передбачає обов’язковості застосування РРО, то у такому випадку можливо скасувати реєстрацію РРО і здійснювати діяльність виключно у безготівковій формі розрахунку за допомогою переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок, через установу банку або внесенням готівки через касу банку, використання банківських терміналів самообслуговування.