ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 25.11.2021 19:09

Фото без описуПовідомляємо, що «10» грудня 2021 року о 10 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку території с. Буртин Шепетівського району Хмельницької області.

Замовник генерального плану території території с. Буртин  та стратегічної екологічної оцінки – Понінківська селищна рада, виконавець – ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС».

Місце проведення громадських слухань – адмінприміщення Буртинської сільської ради.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Понінківської селищної  ради.