Привітання з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 15:03

Шановні жителі Понінківської ТГ.

Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні в скорботі і з великою вдячністю ми згадуємо Героїв Небесної сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, тих, хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО у боротьбі за правду, свободу, незалежність своєї держави — за нашу єдину Україну.

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній родині  панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою селищний голова                                                                                        Геннадій ГОНЧАРЕНКО