УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

Дата: 18.11.2021 15:17

Фото без описуПовідомляємо, що «20» грудня 2021 року о 11 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду плану зонування, генерального плану території с. Буртин Шепетівського (Полонського) району Хмельницької області.

Замовник генерального плану території с. Буртин – Понінківська селищна рада, виконавець – ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС».

Місце проведення громадських слухань – приміщення адмінбудівлі Буртинського старостинського округу.

Ознайомитися з матеріалами генерального плану можна за адресою вул. Перемоги, 51,  смт. Понінка,  Шепетівський район, Хмельницька область 30511. Пропозиції та зауваження громадськості  подаються в письмовій  формі до Понінківської селищної  ради (вул. Перемоги, 51,  смт. Понінка, Шепетівський район, Хмельницька область 30511, тел./факс (03843) 7-21-36, E-mail: sel.rada.poninka@ukr.net).